راهنما

راهنمای استفاده از وس ویترین

با گسترش زیر ساخت ها و فراگیری اینترنت های نسل چهارم در جامعه، استفاده از خدمات محتوایی و سرویس های ارزش‌افزوده افزایش چشمگیری داشته است. منظور از سرویس های ارزش‌افزوده، آن دسته از سرویس هایی است که کاربر با پرداخت عضویت از خدمات محتوایی آن ها استفاده میکند. تنوع و تعداد بالای این سرویس ها کاربران را دچار سردرگمی کرده است. پیدا کردن سرویس های مناسب، چگونگی فعال سازی و غیر فعال سازی سرویس ها و مدیریت هزینه ها چالش هایی است که کاربران با آن مواجه هستند.

هاماوران به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید سرویس های ارزش‌افزوده برای افزایش رضایت کاربران خود و در راستای حمایت از حقوق مشتری اقدام به طراحی پنل وس ویترین نموده است.

درواقع وس ویترین یک پنل کاربری است که تمامی سرویس‌های ارزش‌افزوده هاماوران به تفکیک موضوع در آن موجود می‌باشد. کاربران می‌توانند سرویس‌های موردنظر خود را از بین صدها سرویس مختلف پیدا کنند و به‌راحتی آن سرویس را فعال نموده و با عضویت در آن جوایز نفیسی را به‌قیدقرعه از ویترین دریافت کنند.

ویترین جوایزی را که هر سرویس به کاربران اهدا خواهد کرد را در بخش جوایز نمایش می‌دهد و کاربران می‌توانند با فعال‌سازی سرویس مذبور شانس خود را برای دریافت جایزه افزایش دهند. برای مشاهده لیست جوایز به بخش ویژه جوایز مراجعه نمایید.

همچنین کاربران می‌توانند لیست سرویس‌های فعال خود را به همراه امتیاز شرکت در قرعه‌کشی جوایز را از داخل پنل مشاهده کرده و در صورت تمایل نسبت به غیرفعال سازی آن‌ها اقدام کنند.

تمامی سرویس های وس ویترین ویژه مشترکین همراه اول می باشد و هزینه استفاده از آن ها روزانه 400 تومان می باشد که این هزینه از شارژ سیم کارت یا قبض موبایل کسر خواهد شد.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات ویترین می‌توانید با کلیک بر روی آیکون ورود در صفحه اصلی به اعضای ویترین بپیوندید.

سوالات متداول

وس ویترین چیست؟

وس ویترین یک پنل کاربری است که برای کاربران سرویس‌های ارزش‌افزوده هاماوران طراحی‌شده است. کاربران می‌توانند از این پنل برای مدیریت سرویس‌های خود استفاده کنند.

منظور از سرویس‌های ارزش‌افزوده چیست؟

سرویس‌های ارزش‌افزوده به سرویس‌هایی گفته می‌شود که به ازای دریافت هزینه عضویت محتوای به خصوصی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این سرویس‌ها عمدتاً در قالب اپلیکیشن و در موضوعات متنوعی ارائه می‌شود.

هزینه استفاده از سرویس‌ها چقدر است؟

هزینه عضویت و استفاده روزانه از سرویس ها 400 تومان به ازای هرروز است. این هزینه برروی قبض موبایل کاربر منظور می شود و هیچ نیازی به پرداخت هزینه در ویترین نیست.

چگونه می توانم یک سرویس را فعال کنم؟

برای فعال‌سازی یک سرویس می‌توانید به بخش سرویس‌ها در پنل مراجعه کرده و با انتخاب سرویس موردنظر بر روی آیکون فعال‌سازی کلیک کنید تا کد فعال‌سازی برای شما ارسال شود. با واردکردن کد فعال‌سازی در کادر موجود سرویس برای شما فعال می‌شود.

چگونه می‌توانم یک سرویس را غیرفعال کنم؟

برای غیرفعال سازی یک سرویس باید به بخش سرویس‌های فعال مراجعه کرده و بر روی آیکون غیرفعال سازی کلیک کنید. با دریافت پیام کوتاه سرویس شما غیرفعال شده است.

آیا می‌توانم سرویسی را که قبلاً غیرفعال کرده‌ام مجدداً فعال کنم؟

بله. زمانی که یک سرویس برای شما غیرفعال می‌شود نام آن در لیست سرویس‌های غیرفعال قرار می‌گیرد و شما می‌توانید از آن بخش نسبت به فعال‌سازی آن سرویس اقدام کنید.

چه کسانی می‌توانند برنده جوایز ویترین شوند؟

همه‌ی کاربرانی که حداقل دریکی از سرویس‌های ویترین عضو هستند شانس برنده شدن دارند. البته جوایزی که سرویس‌ها برای کاربرانشان در نظر گرفته‌اند باهم متفاوت است. کاربران می‌توانند برای اطلاع از جوایز هر سرویس به بخش جوایز مراجعه کنند.

منظور از کمپین‌های ویترین چیست؟

ویترین در هر دوره زمانی کمپین‌هایی را برای اعضای سرویس‌ها برگزار می‌کند و به برندگان جوایز نفیسی اهدا می‌کند. این کمپین‌ها بیشتر به‌صورت بازی‌هایی هستند که باهدف جلب رضایت کاربران طراحی ‌شده‌اند. برای اطلاع از کمپین‌ها می‌توانید به بخش ویژه کمپین‌ها در پنل مراجعه کنید.

قرعه‌کشی جوایز ویژه بین چه کسانی برگزار می‌شود؟

تمام کاربرانی که حداقل دریکی از سرویس‌های ویترین عضو هستند در قرعه‌کشی جایزه ویژه که در پایان هرسال برگزار می‌شود شرکت داده می‌شوند. هرچه امتیاز یک کاربر بیشتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت جایزه خواهد داشت.

چگونه می‌توانم امتیاز خود را برای دریافت جایزه ویژه افزایش دهم؟

به ازای هرروز عضویت در هریک از سرویس‌ها یک امتیاز برای قرعه‌کشی جایزه ویژه دریافت می‌کنید؛ بنابراین هرچه در سرویس‌های بیشتری عضو باشید یا مدت‌زمان بیشتری در سرویس‌ها عضو باشید امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد. اگر امتیاز کافی برای جایزه ویژه ندارید می‌توانید با شرکت در کمپین‌ها شانس خود را برای دریافت امتیازات بیشتر امتحان کنید.

هزینه عضویت در ویترین چقدر است؟ {آیا عضویت در ویترین برای من هزینه‌ای دارد؟}

{خیر} عضویت در ویترین هیچ هزینه‌ای برای کاربر ندارد.

چه کسانی می‌توانند در ویترین عضو شوند؟

تمام مشترکین همراه اول می‌توانند در ویترین عضو شوند و از خدمات آن بهره ببرند.